Makijaż

Makijaż to kobiecość, styl, urok, szyk, dlatego jest tak ważny w życiu każdej kobiety! Drogie Panie, musimy jednak pamiętać, że...

Makijaż jest umiejętnym wydobywaniem atutów a jednocześnie specyficzną sztuką kamuflażu, która ma być oprawą urody a nie zamalowaniem całości.

Niestety nie jest tak, że makijaż z czasopisma kobiecego pasuje właśnie do naszej urody, że kolor który jest "trendy" jest dla nas właściwy i będziemy w nim wyglądać doskonale. Każdy makijaż jest inny, niepowtarzalny, tylko dla danej Pani...

Znając kształt twarzy i jej proporcje (wielkość i rozstaw oczu, wielkość nosa, kształt i wielkość ust, itd.), paletę barw, stosowane techniki - można dobrać makijaż tak, aby podkreślić wszystkie najładniejsze cechy twarzy i nadać jej odpowiedni charakter. Dzięki odpowiedniemu makijażowi, możemy uzewnętrznić siebie i czuć się doskonale!!!

Makijaż profesjonalny charakteryzuje się stwarzaniem złudzeń optycznych, pracą ze zjawiskiem światła i cienia, a także umiejętnym doborem kolorystycznym. Osoba wykonująca makijaż profesjonalny musi mieć odpowiednie przygotowanie zawodowe i pracować na profesjonalnych, wysokiej jakości produktach. 
 
Makijaż dzienny imituje naturę, jest delikatny i subtelny. Czasami nawet sprawia wrażenie niewidocznego. Głównym zadaniem makijażu dziennego jest zatuszowanie niedoskonałości skóry, delikatna korekta twarzy i nadanie świeżego,  pogodnego wyglądu. Masz mało czasu a chcesz dobrze wyglądać? Wystarczy pół godziny. Ten makijaż podkreśli naturalne piękno Twojej urody. 
 
Makijaż ślubny stanowi połączenie makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego.  Charakteryzuje go świeżość makijażu dziennego, a trwałość wieczorowego.  Podkreśla naturalne walory urody oraz perfekcyjnie ukrywa niedostatki. Przede wszystkim panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach. 
Każda Panna Młoda marzy o tym, aby w dniu ślubu wyglądać pięknie. Pomagamy spełniać te marzenia. Przed makijażem nakładana jest ampułka intensywnie nawilżająca tak aby twarz wyglądała świeżo i naturalnie. Makijaż jest utrwalany Fixatorem, a to sprawia, że Panna Młoda nie musi martwić się o poprawianie makijażu w trakcie uroczystości i wesela. Pamiętamy także o makijażu dla Pana Młodego-  zadbamy aby jego cera nie świeciła się ,a jeśli są jakieś mankamenty w urodzie (np. ślady po trądziku) to również przestanie być to problem.
 
Makijaż wieczorowy/okolicznościowy jest rodzajem makijażu w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Dostałaś zaproszenie na przyjęcie? A może czeka Cię Studniówka, albo będziesz Świadkiem na ślubie? Niezależnie od okazji na pewno chciałabyś wyglądać pięknie. Pomagamy w osiągnięciu tego celu. Makijaż dobieramy do typu urody, stroju oraz wymagań naszej Klientki.

Makijaż wykonujemy profesjonalnymi kosmetykami Estee Lauder, Art Deco, Max-factor.

Makijaż utrwalany jest Fixatorem co sprawia, że możesz zapomnieć o poprawianiu makijażu.Makijaż ten wykonuje się na specjalne okazje, więc ważny jest charakter imprezy i dopasowanie do stroju i fryzury.  Należy zwrócić uwagę w jakim oświetleniu makijaż będzie prezentowany, aby odpowiednio dobrać podkład i nasycenie cieni.  Zazwyczaj w konwencji wieczorowej mamy do czynienia ze sztucznym oświetleniem lub światłem świec, dlatego makijaż powinien być wyrazisty o intensywnych barwach. W zależności od okazji możemy dobrać  dodatki typu brokat czy sztuczne rzęsy. Perfekcyjne podkreślone oczy , usta , rysy twarzy tworzą doskonałą kreację którą to właśnie jest makijaż.