Przedłużanie rzęs

Jako nowoczesny i solidny salon kosmetyczny oferuje Państwu profesjonalne przedłużanie rzęs. Kraków to miasto, w którym można nas odnaleźć i w którym wykonujemy przedłużanie rzęs.

 

1) Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i daje spektakularny efekt!

 

2) Rzęsy są odporne na działanie wody i łez, można pływać, biegać i ćwiczyć bez ograniczeń!

 

3) Rzęsy występują w kilku kolorach, po założeniu nie wymagają używania tuszu!

 

4) Dzięki długim i gęstym rzęsom Twoje oczy nabiorą nowego, ekscytującego spojrzenia!

 

Jak wykonuje się zabieg przedłużania rzęs ?

 

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonywany jest metodą jeden do jednego (1:1). Metoda ta polega na przyklejaniu sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Efekt zabiegu utrzymuje się od kilku tygodni do kilku miesięcy. Oferujemy możliwość dopasowania rzęs do indywidualnych wymagań klientki.

Kto decyduje się na przedłużanie rzęs ?

 

Przedłużanie rzęs to zabieg, na który najczęściej decydują się kobiety, które nie mają czasu na malowanie rzęs, a które chcą ładnie wyglądać bez konieczności nakładania maskary. Wśród osób odwiedzających nasz salon w Krakowie znajdują się też kobiety o bardzo krótkich rzęsach. Zastosowanie specjalnej techniki umożliwia uzyskanie naturalnego efektu. Dzięki przedłużonym rzęsom oczy stają się bardziej wyraziste, a spojrzenie wyjątkowo uwodzicielskie.

·         Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i daje spektakularny efekt

·         Rzęsy są odporne na działanie wody i łez, można pływać, biegać i ćwiczyć bez ograniczeń

·         Rzęsy występują w kilku kolorach, po założeniu nie wymagają używania tuszu

·         Dzięki długim i gęstym rzęsom Twoje oczy nabiorą nowego, ekscytującego spojrzenia!

Jak wykonuje się zabieg przedłużania rzęs ?

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs jest metodą jeden do jednego (1-1) - rzęsa przyklejana jest do rzęsy. Zabieg wykonuje się osobno dla każdej rzęsy (dlatego jest bardzo pracochłonny), pojedynczo - jedna rzęsa sztuczna doklejana jest do jednej rzęsy naturalnej. Do klejenia rzęs stosujemy specjalny, bezpieczny dla oka klej. Efekt zabiegu utrzymuje się przez okres kilku tygodni do kilku miesięcy (wraz z naturalnym wypadaniem rzęs tracimy powoli także te przedłużone, oczywiście rzęsy odrastają, dzięki czemu możesz uzupełniać ubytki). Przedłużone rzęsy można uzupełniać co kilka tygodni. W zależności od potrzeby i życzenia klientki można dopasować różne długości (nawet do kilkunastu mm) i kilka rodzajów grubości, a także kolor. Posiadamy pełną gamę długości, grubości i kolorów rzęs. Pierwsza aplikacja trwa od 2-3godzin.

Kto decyduje się na przedłużanie rzęs ?

Na zabieg przedłużenia rzęs decydują się przede wszystkim osoby, które nie mają czasu co rano spędzać czasu nad nałożeniem maskary i chcą pięknie wyglądać bez konieczności długotrwałego ręcznego pogrubiania i wydłużania rzęs tuszem. Także osoby, które mają naturalne bardzo krótkie rzęsy mogą pomyśleć o ich wydłużeniu. Specjalna technika wykonania pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Nikt nie zauważy, że nie są to Twoje naturalne rzęsy. Przedłużone rzęsy nadają oczom wyrazistość, optycznie je powiększają, zapewnią Ci uwodzicielskie spojrzenie.

Wypróbuj to na swoim mężczyźnie!