Zabiegi na ciało

W Naszym Studio Spa AQUA SUN  polecamy Państwu zabiegi na ciało.

A może chcesz teraz bardzo poznać wyjątkowe kuracje  na ciało? Magiczne zabiegi Czerwone Wino, Chocolate, Fito-Fruit, Kokosowa Wyspa albo Kuracje Morskie, które  zwalczą i zapobiegną estetycznym problemom Twojego ciała, jak cellulit w każdej fazie zaawansowania, retencja, rozluźnienie tkanek i utrata jędrności skóry oraz delikatnie wypielęgnują  biust.

 

Czekoladowy. Lubisz czekoladę, prawda? Czy pomyślałaś kiedyś, że czekolada to nie tylko walory smakowe i zapachowe, ale ukryta jest w niej odmładzająca i relaksująca moc. Możesz ją teraz uwolnić dla Twojego ciała  w zabiegu czekoladowym – CHOCOLATE- zabieg wyszczuplająco-relaksujacy, intensywnie wygładza i ujędrnia skórę, redukuje callulit i rewitalizuje zmęczoną skórę.

 

Fito-frut. Oszukaj dziś czas odkrywając eliksir młodości w zabiegu FITO - FRUIT i ciesz się przez lata młodym wyglądem. Zabieg ujędrniający z fitohormonami, przeznaczony dla osób po 25 roku życia, silnie i długotrwale nawilża skórę, likwiduje objawy cellulitu,wzrost jędrności i elastyczności skóry.

 

Morska kuracja. Czy też, wyobraź sobie morskie fale, które pieszczą, modelują i ujędrniają Twoje ciało w Kuracjach Morskich. Zabieg wyszczuplajacy i redukujący cellulit „na ciepło” i „na zimno”, redukcja tkanki tłuszczowej, wzrost lipolizy, uaktywnienie przemiany materii, wzmocnienie tkanki łącznej i poprawa napięcia skóry.

 

Czerwone wino. A co sobie pomyślisz, gdy zdradzę Tobie kosmetyczne sekrety zabiegów Czerwonego Wina? Zabieg odmładzająco-ujędrniający dla osób w każdym wieku, zestresowanych i zmęczonych, odchudzających się i walczących z cellulitem.

Czas zabiegu – 60min