Zabiegi na dłonie

ZABIEGI NA DŁONIE
 
Manicure classic – Manicure klasyczny polega na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia, następnie nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu poprzez piłowanie oraz usunięcie cążkami narośniętych na płytkę skórek. Do pozbycia się zbędnych skórek używa się najczęściej cążek lub specjalnej frezarki. Kolejnym krokiem jest nałożenie na płytkę bazy pod lakier, która zapobiega przebarwieniom. Po wyschnięciu bazy nakładany jest kolor marki Sally Hansen.
Na koniec aplikowany jest balsam ujędrniający dłonie. 
 
Manicure Hybrydowy -  Przebieg zabiegu taki jak w przypadku manicure classik , jedyna różnica to właśnie lakier w tym przypadku hybrydowy utwardzany w lampie LED lub UV trwałość tego manicure to 2-3 tygodni.
 
Manicure Tytanowy – Nie uwierzysz jak trwały i nieinwazyjny może być twój manicure. W przeciwieństwie do innych metod trwałego zdobienia paznokci ( manicure żelowy, hybrydowy), ta metoda nie niszczy paznokci. Manicure Tytanowy jest nieinwazyjny, nie wżera się w płytkę paznokciową a jedynie tworzy piękną trwałą , błyszczącą warstwę na powierzchni. Przed jego nałożeniem nie trzeba także dewastować płytki ostrą polerką , oraz pomijamy długi proces naświetlania w lampie LED czy UV. Puder utrwalany jest specjalnym żelem i płynem który zasycha w mgnieniu oka. Z manicure tytanowym paznokcie są błyszczące, naturalnie cienkie i mocne. Trwałość manicure Tytanowego to 4-6 tyg.
 
Manicure Żelowy – Zabieg manicure w którym wykorzystywany jest żel UV utwardzający płytkę paznokcia. Żel zastyga na płytce dzięki promieniom UV lub LED i trzyma się do 4 tyg.
 
Manicure Japoński  (P.Shine) pozwala odżywić i nabłyszczyć naturalną płytkę. Podczas zabiegu w paznokcie wciera się specjalną pastę oraz puder. Preparaty te dostarczają płytkom witaminę E, A i H, prowitaminy z grupy B5 oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli z cystyną, czyli aminokwasem niwelującym łamliwość paznokci. Takie składniki mineralne wzmacniają płytkę i dodają jej blasku. Paznokcie po zabiegu są zdrowe i pięknie się prezentują.
 
Zabieg trwa około 30-40 minut, a jego efekt utrzymuje się od 2 do około 3 tygodni.
 
Dla kogo japoński manicure?
 
Manicure japoński mogą wykonywać zarówno panie, jak i panowie. Szczególnie polecany jest on osobom, które borykają się z kruchymi i łamliwymi paznokciami. Manicure pomoże także przy rozdwajających się końcówkach lub nierównych płytkach, ponieważ stosowana podczas zabiegu pasta wzbogaca płytki w potrzebne im składniki mineralne. Warto wiedzieć, że preparaty do P.Shine powstają wyłącznie z naturalnych składników i właśnie, dzięki temu tak dobrze regenerują zniszczone paznokcie.
 
O czym należy pamiętać?
 
Japońskiego manicure nie wolno wykonywać bezpośrednio po zdjęciu paznokci przedłużonych na żel lub akryl. Do zabiegu należy stosować oryginalne preparaty (na rynku pojawiły się niestety chińskie podróbki past i pudrów, które mogą być szkodliwe). Przed przystąpieniem do wykonywania manicure, należy odpowiednio przygotować paznokcie – zmiękczyć skórki i delikatnie odsunąć je od płytek oraz nadać im odpowiedni kształt za pomocą pilniczka (najlepszy będzie szklany lub papierowy).
 
 
 
Po zabiegu nie należy malować paznokci. Nie można także wykonywać manicureu hybrydowego, ponieważ płytka jest nie tylko odżywiona, ale i tłusta. Dopiero po około 4-5 dniach można wykonywać kolejne zabiegi.