Zabiegi na oczy

Terapia nawilżająca                                                                                                         
Skóra wokół oczu jest cienka (ma około 0,5 mm grubości) i delikatna, a równocześnie silnie unerwiona. Ma niewiele gruczołów łojowych i bardzo cienką podściółkę tłuszczową, a w związku z tym słaby system podporowy, co predysponuje ją do utraty napięcia, jędrności i szybszego starzenia. W tym obszarze krążenie krwi oraz limfy jest słabsze, co może prowadzić do zasinień oraz obrzęków. Skóra wokół oczu to również miejsce gromadzenia się mastocytów – komórek odpowiedzialnych za powstawanie reakcji alergicznych – dlatego też jest bardziej podatna na alergie. 
 
Nasze zabiegi dają następujące efekty:
-ochronę przed przedwczesnym starzeniem
-zmniejszenie obrzęków, opuchnięć i worków pod oczami
-pobudzenie mikrocyrkulacji krwi i limfy w skórze
-odprowadzenie nadmiaru wody i toksyn z tkanek
-przeciwdziałanie oznakom zmęczenia i stresu
-głębokie nawilżenie i odżywienie skóry
-ujędrnienie i uelastycznienie skóry
-wygładzenie oraz redukcję zmarszczek i zagłębień
-wzmocnienie cienkiej skóry pod oczami
 
Henna 
Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy na naszej twarzy. Dobrze wypielęgnowane brwi i właściwie podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, nie tylko "otwierają oko" ale również sprawiają, że nasze spojrzenie będzie czarujące i uwodzicielskie. Przy hennie rzęs najlepszym wyborem jest kolor czarny lub czarno-niebieski, które podkreślą nasze piękne spojrzenie, a oczy staną się bardziej wyraziste i natulnie podkreślone. Hennę rzęs możemy wykonać jeden raz w miesiącu. Przy farbowaniu brwi najlepiej dobrać odcienie grafitu lub brązu, które podkreślą naszą naturalną oprawę oczu. Hennę brwi możemy wykonać co dwa tygodnie. Przy wykonaniu pierwszej henny należy wykonać próbę uczuleniową w naszym salonie 48 godzin wcześniej. 
 
Przeciwwskazania:
-jęczmień
-alergie
-choroby zakaźne
-soczewki kontaktowe (należy je zdjąć przed wykonaniem henny)
-otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu (krostki, strupki i świerzo wydepilowane brwi)
-zaczerwienienie i opuchnięcie powiek
 
Regulacja brwi
Brwi mogą być piękną oprawą naszego wzroku. Optycznie poprawiają nasze rysy twarzy i dodają jej charakteru. Brwi są dopasowane do kształtu naszej twarzy i dlatego lepiej zdecydować się na poprawę ich naturalnej linii. Kiedy nada się im odpowiednią linię, twarz staje się bardziej pogodna, a oczy większe.