Zabiegi na stopy

ZABIEGI NA STOPY
 
Pedicure kosmetyczny –  W zakresie pielęgnacji stóp oferujemy Państwu pedicure kosmetyczny . Zabieg przeprowadzany jest w następujących etapach : najpierw klient/ka przez ok. 15 min zażywa kąpieli wodnej dla stóp z relaksacyjną i zmiękczającą naskórek solą , następnie stopy poddawane są obróbce za pomocą frezarki , zostają skrócone paznokcie i usunięte skórki, kolejnym etapem jest relaksujący masaż na specjalnym peelingu do stóp ,w  przedostatnim etapie  paznokcie są malowane lakierem Sally Hansen lub lakierem Hybrydowym i na koniec nakładany jest specjalny aromatyczny balsam do stóp.
 
Zabieg PARAFINOWY – Zabieg pielęgnacyjny na dłonie polegający na złuszczeniu naskórka specjalnym peelingiem, następnie wmasowywane jest serum do dłoni w zależności od problematyki skóry , kolejnym etapem jest nałożenie maski odżywczej i zanurzenie dłoni w bardzo ciepłej parafinie o przyjemnym brzoskwiniowym zapachu. Po zabiegu skóra staje się jaśniejsza, nawilżona, miękka, jędrna i miła w dotyku. Zabieg wykonuje się na dłonie i stopy.
 
 
PODOLOGIA
 
Podologia (Podiatria) –  to dziedzina medycyny zajmująca  się diagnozowaniem, profilaktyką oraz leczeniem stóp. Z zabiegów podologicznych  powinni korzystać pacjenci dotknięci chorobami skóry, kości, stawów, chorzy na cukrzycę, powikłania stopy cukrzycowej, reumatyzm, osoby z wadliwym ustawieniem stopy i deformacjami palców, sportowcy. Nasz gabinet oferuje zabiegi takie jak : pedicure leczniczy, usuwanie modzeli, odcisków, brodawek, leczenie wrastających się paznokci – i do tych zabiegów wykorzystujemy klamry ortonyksyjne – drutowe i drutowo plastikowe. Zajmujemy się również leczeniem grzybicy paznokci i stóp, a także terapią pękających pięt i leczeniem nadpotliwości stóp.